Uznávané kapacity, úspěšní a inspirativní lidé, ale i bulvární celebrity. Před kamery a mikrofony SUTERÉNu zveme všechny.

Sabina Karásková v pořadu Suterén podcast.
Michael Lédr v pořadu Suterén podcast.
Business
Bitcoin
Sport
Reality show
Business
Politika
Sport
Lifestyle
Technologie
Zábava
Bulvár
Edukace
Technologie
Tesla
Bulvár
Vztahy

Sabina Karásková

Miluju lidi a moc ráda trávím čas se svými kamarády. Ráda tancuju a učím se nové věci. SUTERÉN pro mě moc znamená a jsem ráda, že můžu být součástí takového projektu. Mým cílem je dávat prostor před kamerami nejenom známým tvářím, ale také všem co mají co říci a přispívají do veřejného prostoru.

Michael Lédr

Rád si s lidmi povídám o zajímavých tématech. Od malička se věnuji ekonomii. Studoval jsem bakaláře na Národohospodářské fakultě VŠE - tam jsme se začal naplno věnovat Bitcoinu a ostatním altcoinům. Moje nejoblíbenější předměty byly mikroekonomie, makroekonomie, matematika a statistika. Současně jsem studoval Hospodářskou politiku na CEVRO Institutu. Pokračoval jsem zároveň na Obchodněprávní vztahy na CEVRO Institutu a MBA na Fakultě financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Rád čtu knihy, navštěvuji přednášky a konference a chodím do posilovny. Mým cílem je vybudovat komunitu SUTERÉNu, do jehož utváření se bude moci zapojit každý.

Epizody

Kontakt

Napište nám

Zpráva odeslána!
Oops! Něco se pokazilo.
Suterén podcast na YouTubeSuterén podcast na SpotifySuterén podcast na HeroHeroSuterén podcast na InstagramuSuterén podcast na TikToku

Bonusový obsah na Herohero

Sabina Karásková v pořadu Suterén podcast.
Michael Lédr v pořadu Suterén podcast.